Loading…

Xhuli thotë se femra mund të flejë me mashkullin pa thënë se është në lidhje

  • 16/03/2023 | 22:11

Xhuli thotë se femra mund të flejë me mashkullin pa thënë se është në lidhje

Xhuli dhe Alisa kanë diskutuar për lidhjet romantike.


Derisa Alisa thoshte se u paragjykua shpesh për shkak të bashkëjetesës me Urimin para fejesës, Xhuli tha se një femër mund të flejë me një mashkull në një shtrat, pa thënë se është në lidhje.

Ajo mori shkas njohjen e saj me Atdheun brenda shtëpisë, për të cilën banorët i kanë thënë se është marrëdhënie e krijuar.

Ndiqni diskutimin në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë