Loading…

‘xXx: Return of Xander Cage’ premierë në Cineplexx (Video)

  • 16/01/2017 | 17:44

‘xXx: Return of Xander Cage’ premierë në Cineplexx (Video)

Me 19 janar në ora 19:00 në kinemanë më të re në kryeqytet Cinepless vjen premiera e filmit shumë të kërkuar anë e mbanë botës, jo vetëm te në Kosovë.


Ky film amerikan është aksion dhe në rolin kryesor ka aktorin e madh e të shumë pëlqyerin Vin Diesel, i cili kthehet një pas me një film madhështor si ky.

Filmi është me regji të D. J. Caruso dhe i shkruar nga F. Scott Frazier. Përveç Diessel në këtë film luan gjithashtu  Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu, Ruby Rose, Tony Jaa, Nina Dobrev, Toni Collette dhe Samuel L. Jackson, etj.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë