Loading…
Yjet tregojnë se kur e kanë humbur virgjërinë
  • 19/02/2019 | 16:49

Yjet tregojnë se kur e kanë humbur virgjërinë

Shumë yje kanë qenë të sinqertë lidhur me marrëdhënien e parë seksuale, si Angelina Jolie, George Clooney, Johnny Depp,e Kim Kardashian transmeton Gazeta Metro.


Shumë të famshëm kanë kryer marëdheniet e para seksuale në moshë shumë të re por ka edhe nga ata që kanë provuar ato mbi moshën 20 vjeçare.

Angelina Jolie 14 vjeç 

Kim Kardashian 14 vjeç

Khloe Kardashian 14 vjeç

Lil Wayne 11 vjeç

George Klooney 16 vjeç

Katty Perry 16 vjeç

Celine Dion 21 vjeç

Chris Brown 8 vjeç

Adriana Lima 27 vjeç

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë