Loading…

Yll Limani publikon këngën “Buzët e kuqe”

  • 24/09/2020 | 19:27

Yll Limani publikon këngën “Buzët e kuqe”

Në ditën e lindjes së tij, Yll Limani siç kishte premtuar e publikoi projektin e tij më të ri.


“Buzët e kuqe” titullohet kënga e cila mban vulën e këngëtarit, me beat të BigBadBeats.

Inçizimi i këngës është realizuar tek Mixey dhe videoklipi mban vulën e Imagine.

Të plotë ndiqeni më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë