Loading…

Ylli i ‘Big Brother’ zbulon burimin e jetës luksoze të saj

  • 24/01/2020 | 11:49

Ylli i ‘Big Brother’ zbulon burimin e jetës luksoze të saj

Ylli i “Celebrity Big Brother” në Britaninë e Madhe, Chloe Khan, shpesh herë është venë në shënjestër të mediave rozë për shkak të jetës luksoze që ajo bën.

Pavarësisht se 27 vjeçarja e ka justifikuar vazhdimisht pasurinë e saj me bizneset online dhe punën si modele, njerëzit kanë dyshuar gjithmonë se ajo i siguronte paratë si punëtore “seksi”.

Por përmes një postimi të fundit në Instagram, Chloe duket se i ka shuar njëherë e përgjithmonë thashethemet. Duke zbuluar disa fakte për vehten, ajo shkruan se në moshën 19 vjeçare ka fituar lotarinë, që ndoshta mund të ketë shërbyer si burim për jetën luksoze.

Megjithatë, kjo ende nuk dihet me siguri, pasi modelja britanike i ka lënë ndjekësit të hamendësojnë nëse është një deklaratë e rremë apo e vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë