Loading…
Ylli i Chelseas i thotë lamtumirë ekipit: Reali ia merr për një shumë marramendëse të hollash
  • 20/07/2018 | 12:13

Ylli i Chelseas i thotë lamtumirë ekipit: Reali ia merr për një shumë marramendëse të hollash

Ronaldo iku, por atij ia zë vendin Eden Hazard i cili do të shkojë të Reali.


Kjo pasi Chelsea dhe Real Madrid kanë arritur marrëveshje për kalimin e yllit të Chelsea, njofton Le10Sport, transmeton gazetametro.net

Real Madrid do të jap një shumë marramendëse parash; rreth 190 milionë euro.

Ditë më parë vetë Hazard deklaroi publikisht se do të dëshironte të kalonte te ekipi mbretëror.

“Nëse Chelsea më lejon, dua të largohem – ju e dini ku preferoj të shkoj”, kishte thënë Hazard. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë