Loading…

Ylli i ‘Emily in Paris’ publikon fotografi nga muaji i pazakontë i mjaltit

  • 13/10/2021 | 19:24

Ylli i ‘Emily in Paris’ publikon fotografi nga muaji i pazakontë i mjaltit

Lily Collins po shijon dashurinë me burrin e saj të ri Charlie McDowell.


Të martën, ylli i Emily në Paris, 32 vjeç, ndau një seri fotografish  nga largimi i saj romantik me regjisorin 38-vjeçre, duke shkruar në Instagramin e saj.

Fotografitë tregojnë Collins dhe McDowell të ulur në një urë prej druri mbi një përrua, ndërsa çifti janë fotografuar duke ndarë një puthje të ëmbël në një tjetër.

“Unë nuk mund të imagjinoj një udhëtim të parë më të paharrueshëm, magjik si porsamartuar dhe një mënyrë për të filluar zyrtarisht jetën tonë së bashku. Nuk ka askënd me të cilin do të preferoja të hipja në aeroplan dhe udhëtim me të,” ka shkruar Collins
“Këtu keni shumë përvoja epike që do të vijnë …”
“Emily in Paris” Lily Collins u martua me regjisorin Charlie McDowell në Dunton Hot Springs, në Colorado, gjatë muajit Shtator.

Më shumë sesa lajmi i dasmës, që pritej, pasi Lily dhe Charlie ishin të fejuar, bujë bëri fustani i saj. Me dantella e mëngë të gjata, elegant dhe me vello deri në fund të këmbëve, fiks për dasmën vjeshtake.

“Unë kurrë nuk kam dashur të jem e dikujt më shumë se e jotja, dhe tani jam gruaja jote. Më 4 shtator 2021 ne zyrtarisht u bëmë të njëri-tjetrit përgjithmonë”, shkruan Lily në fotot e dasmës

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë