Loading…

Ylli i ‘House of Cards’: Më thanë se paguhesha njëjtë me ‘Frank’

  • 21/05/2017 | 22:56

Ylli i ‘House of Cards’: Më thanë se paguhesha njëjtë me ‘Frank’

Robin Wright ka folur hapur se është shokuar në momentin që ka kuptuar se paguhet më pak se bashkëprotagonisti Kevin Spacey tek seriali ‘House of Cards’ .


Wright 51 vjeçe luan rolin e Zonjës së Parë të pamëshirshme të  quajtur Claire Underwood, e cila është e përfshirë drejtpërsëdrejti në intrigat me presidentin e SHBA-ve Francis Underwood.

“Më thanë se kishim pagë të barabartë dhe e kam besuar një gjë të tillë, por kam kuptuar së fundmi se nuk është e vërtetë”, tha ajo për ‘The EDIT’.

“Kjo gjë mbetet për tu hetuar. Claire dhe Francis janë ekuivalentë sa i përket fuqisë së tyre, bashkimit dhe komplotit. Unë nuk kam aq tekst, skena apo fjalë sa Francis, por Claire nuk ka nevojë të flasë shumë’, shtoi ajo./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë