Loading…

Ylli i Selling Sunset duket në superformë

  • 30/09/2022 | 23:11

Ylli i Selling Sunset duket në superformë

Ylli i Selling Sunset, Amanza Smith ka treguar asetet e saj duke qëndruar në formë teksa ajo “stërvitet në boks” dhe refuzon dietat e agjërimit.


Ajo është dukur në superformë, për të cilën gjë ajo falënderon stërvitjet e saj të mëdha.

Ylli i emisioneve televizive i ka thënë DailyMail.com që ajo preferon “stërvitje të vështira” për t’i djegur kaloritë dhe nuk përcjellë dietat që janë trendi.

“Përpiqem që të stërvitem kur kam kohë dhe atë ushtrime të vështira. Me pëlqen boksi, andaj stërvitem në boks dhe mandej ha shëndetshëm dhe kështu arrij që të jem në formë dhe të dukem bukur”, ka thënë zeshkania seksi.

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë