Loading…

Ylli i UFC-së pëson nokaut të frikshëm, fytyra e tij shndërrohet në “gomë” (VIDEO)

  • 08/11/2021 | 15:52

Ylli i UFC-së pëson nokaut të frikshëm, fytyra e tij shndërrohet në “gomë” (VIDEO)

Pamje: Ylli i UFC-së pëson nokaut të frikshëm, fytyra e tij shndërrohet në “gomë”
Marlon Vera e ka nokautuar aq brutalisht Frankie Edgarin në një meç të UFC-së, saqë fytyra e luftëtarit 40-vjeçar u bë të dukej sikur të ishte gomë.


Edgari pësoi nokaut të frikshëm në rundin e tretë në meçit të fundjavës në Madison Sqaure Garden në SHBA, e cila ishte e katërta në pesë luftëra, raporton Gazeta Express.

Papritmas, ish-kampioni i UFC-së në kategorinë e lehtë, e mori një goditje befasuese me shkelm në mjekër dhe ra pa ndjenja në dysheme.

Gjyqtari e ndërpreu luftën menjëherë dhe Vera fitoi me nokaut.

Edgar ishte i pakënaqur me vendimin e gjyqtarit, pavarësisht se ai ishte i duhuri padyshim pas shkelmit që e mori ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë