Loading…

Ylli ka lindur: Gomari shpjegon se si duhet kënduar (VIDEO)

  • 03/11/2018 | 14:27

Ylli ka lindur: Gomari shpjegon se si duhet kënduar (VIDEO)

Si duket duhet menduar një shou për kafshët e talentuara. Ky gomar të mahnit me këngën e tij. Fundja, binduni vetë:

'Singing' donkey hits the high notes as she tunefully serenades passerby

HITTING THE HIGH NOTES: Harriet the singing donkey has become an internet sensation after a local who visits her regularly in Galway, Ireland posted a video of her singing on social media: https://abcn.ws/2D15FSn

Posted by ABC News on Tuesday, 23 October 2018

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë