Loading…

‘Ylli’ kosovar bën që klubet e mëdha ti kthejnë sytë nga ai

  • 04/06/2023 | 14:31

‘Ylli’ kosovar bën që klubet e mëdha ti kthejnë sytë nga ai

Dy ekipe të mëdha kanë shfaqur interesim për shërbimet e ‘yllit’ kosovar Donat Rudhani.


Schalke dhe Borussia Monchengladbach po monitorojnë Rudhanin, që në sezonin që po vjen ta ‘’rrëmbejnë’’ nga Young Boys, kështu ka bërë të ditur gazetari i sportit, Arlind Sadiku, transmeton IndeksOnline.

Rudhani luan për Përfaqësuesen e Kosovës në pozitën e mesfushorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë