Loading…

Ylli me deklaratë të fortë: Kam mundur të bëjë marrëveshje për të hyrë single në BBVK2

  • 03/12/2023 | 08:17

Ylli me deklaratë të fortë: Kam mundur të bëjë marrëveshje për të hyrë single në BBVK2

Ylli dhe Besi kanë biseduar për situatën me Santianën që u krijua në Prime.


Ai bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ka mundur që në Big Brother VIP Kosova 2 të hyjë single.

“Kisha mujtë me bë marrëveshje me gruan time me hi edhe single këtu, por vet nuk kam dashur”, tha Buci.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë