Loading…

Ylli mëson kundërshtarin e Ligës së Kampionëve në basketboll

  • 07/07/2022 | 12:27

Ylli mëson kundërshtarin e Ligës së Kampionëve në basketboll

Kampioni i Kosovës në basketboll Golden Eagle Ylli ka mësuar kundërshtarin e vet në FIBA Basketball Champions League.


Klubi nga Theranda do të ballafaqohet me portugezët e Benficës.

Ekipi nga Suhareka do të filloj me garat ndërkombëtare pas triumfit në arenën vendore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë