Loading…

Yllka Gashi kujton Lezën me postimin prekës: Pusho e qetë gjyshe

  • 25/03/2020 | 18:02

Yllka Gashi kujton Lezën me postimin prekës: Pusho e qetë gjyshe

Aktorja Yllka Gashi ka folur pasi ka marrë lajmin për vdekjen e aktores Leze Qena.


Ajo është rritur bashkë me ‘gjyshen’ e saj në serialin shumë të shikuar ‘Familja Moderne’ dhe Yllka Gashit ka mbetur dashuria po aq e madhe për Leze Qenën, si e kishte në serial ashtu edhe në jetën reale.

E me rastin e ndarjes nga jeta të aktores Qena, Yllka ka postuar një fotografi të bukur të tyre ku shihen të përqafuar.

“Pusho e qetë gjyshe! E hareshme, e buzëqeshun e e dashtun ki me mbetë gjithmonë! Falemnderit për krejt çka i dhurove Kosovës!”, shkruan Yllka në foton e postuar.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë