Loading…

Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

  • 30/07/2021 | 08:23

Yllka Gashi rikthehet në kohë me një imazh të viteve më parë

Aktorja është rikthyer në kohë. Yllka Gashi, ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa është rikthyer vite më parë.


Imazhin e ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Ajo ka zgjedhur ta publikojë foton me ngjyrat bardh dhe zi duke shkruar në përshkrimin e postimit vitin se kur e ka shkrepur foton.

Sabi-1997. #throwbackthursday #ArtFoto #Prishtinë”, ka shkruar Yllka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Gashi (@yllka_gashi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë