Loading…
Yllka Kuqi publikon këtë foto provokuese, më pas i ra pishman dhe e fshiu
  • 14/03/2019 | 08:27

Yllka Kuqi publikon këtë foto provokuese, më pas i ra pishman dhe e fshiu

Yllka Kuqi, vjen sërish me imazhe të reja.


Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka sjell fotosesionin e ri në të cilin shfaqet me stil të ri të flokëve, shkruan lajmi.net.

Ky set fotografik i artistes Kuqi, është mjaft i veçantë teksa pozon pa reçipeta dhe zbulon më shumë se ç’duhet.

Këngëtarja shqiptare me këtë stil ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e nuk ka si të mos komentohet nga publiku.

Por, vetëm pak nga publikimi, Yllka duket se i ra pishman dhe e fshiu këtë fotografi provokuese.

E sa i përket projekteve muzikore “Je dashnia”, mbetet kënga e fundit e lansuar me videoklip nga Yllka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë