Loading…

Yllka Kuqi shfaq format trupore në bikini

  • 23/08/2019 | 17:41

Yllka Kuqi shfaq format trupore në bikini

Yllka Kuqi ka qenë njëra ndër artistet më aktive gjatë këtyre muajve.


Pas shumë angazhimeve, ajo ka gjetur pak kohë për pushim, me këtë rast udhëtoi në bregdet bashkë me bashkëshortin.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar imazhet e reja nga pushimet, në të cilat erdhi e veshur në bikini të zeza.

Yllka dukej në formë të mirë teksa po relaksohej në pushime pranë bashkëshortit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë