Loading…

Yllka Kuqi shfaqet e veshur veç me sytjena

  • 28/06/2022 | 20:53

Yllka Kuqi shfaqet e veshur veç me sytjena

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.


Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma.

Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një disa ku shfaqet e veshur vetëm me riçipeta.

Në këto imazhe, Yllka shfaqet super joshsëse, ndërsa turpin e ka mbuluar me ari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë