Loading…

Yllka Kuqi vaksinohet kundër Covid-19

  • 08/06/2021 | 17:39

Yllka Kuqi vaksinohet kundër Covid-19

Këngëtarja Yllka Kuqi ka njoftuar fansat e saj se është vaksinuar me vaksinën kundër koronavirusit.


Ajo publikoi një fotografi të realizuar në veturë, ku tregonte dorën me fashë, pak kohë pasi e kishte marrë vaksinën.

Këngëtarja nuk preferoi të tregonte se cilën vaksinë e mori dhe në cilin vend është vaksinuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë