Loading…

Ymeri: Shqetësues reagimi i ndërkombëtarve

  • 26/05/2023 | 22:56

Ymeri: Shqetësues reagimi i ndërkombëtarve

Analisti Visar Ymeri ka thënë se është shqetësues reagimi i faktorëve ndërkombëtarë mbi zhvillimet e fundit në veri të vendit.


Analisti Visar Ymeri në emisionin “Debat Plus” ka thënë se është shqetësues reagimi i faktorëve ndërkombëtarë mbi zhvillimet e fundit në veri të vendit.

“Për mua shqetësimi më i madh është reagimi që e kam pare nga të gjithë faktorët ndërkombëtarë, pra që e kanë mbështetë dhe vazhdojnë me e mbështetë procesin e dialogut dhe Kosovën”, ka thënë Ymeri.

Ymeri tutje ka thënë se pas këtyre reagimeve e kanë ndërruar qasjen karshi Kosovës.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë