Loading…

Zaevi i lidhur në kokë dhe i gjakosur del nga Parlamenti (Foto)

  • 27/04/2017 | 23:30

Zaevi i lidhur në kokë dhe i gjakosur del nga Parlamenti (Foto)

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, sapo ka dalë nga Parlamenti i rrethuar me policë. Brenda hapësirave të Parlamentit i është dhënë ndihma e parë, ndërsa shihet me kokë të lidhur dhe i gjakosur në gjoks.

Me gjak dhe të lidhur në kokë nga plagët është edhe bashkëpartiaku i tij, shkruan koha.mk

Ndërsa,anëtarët të forcave speciale të Ministrisë së Brendshme me shok-bomba kanë larguar huliganët të cilët sonte kanë hyrë dhunshëm në Parlamentin e Maqedonisë.

Policët kanë arritur të shpëtojnë edhe tashmë kryetarin e ri Talat Xhaferi dhe liderin e LSDM-së Zoran Zaev.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë