Loading…

Zaimina plot elegancë në imazhin e fundit, vë në fokus gjoksin në dekolte të hapur

  • 28/11/2020 | 15:46

Zaimina plot elegancë në imazhin e fundit, vë në fokus gjoksin në dekolte të hapur

Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet ku shfaqet me shumë stil.


Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur në të zeza.

Ajo dukej tejet elegante, teksa ishte kombinuar me ngjyrat që i përshtaten festës së Flamurit, ndërsa mbante edhe një qafore me shqiponjë.

Në plan të parë artistja kishte vënë gjoksin në dekolte të hapur, ndërsa mori komente të panumërta.

Sa i përket muzikës, Zaimina ka kohë që nuk ka qenë aktive në këtë drejtim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë