Loading…

Zaimina ‘shpohet’ për bukuri: Ky është reagimi i saj

  • 11/07/2019 | 17:32

Zaimina ‘shpohet’ për bukuri: Ky është reagimi i saj

Zaimina Vasjari ka kohë që është duke pauzuar nga muzika dhe me shumë sukses po e udhëheq biznesin e saj me këpucë, transmeton Gazeta Metro.


Shpesh herë po bëhet kryetëmë e mediave me paraqitjen e saj dhe jetën luksoze që po bën. Por edhe jeta personale nuk është që po komentohen më pak.

 

View this post on Instagram

 

Terapi per trupin ne @klinika.genotime ! Kjo terapi ofron eliminim te dhjamit dhe gjithashtu zhduk celulitin! Produkte cilesore dhe rezultate maksimale💜

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Së fundmi ajo ka ndarë me fansat një fotografi e cila për dikë nuk është aspak e këndshme. Ajo shihet në një klikë ku po pranon terapi për ta eliminuar dhjamin dhe zhdukur celulitin. Kjo vërteton se si “vuan” Zajmina për tu dukur gjithmonë në formë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë