Loading…

Zaimina Vasjari gati heq të gjitha: Pozon në bikine, format e saj mahnitëse

  • 13/06/2021 | 17:44

Zaimina Vasjari gati heq të gjitha: Pozon në bikine, format e saj mahnitëse

Këngëtarja njihet për fizikun e saj perfekt.


Dhe, Zaimina Vasjari edhe pse është larguar nga muzika ajo po qëndron aktive me postime në rrjete sociale.

Sapo ka ndarë fotografi të reja e veshur me bikini me ngjyrë të verdhë e cila siç duket tregoi se ka nisur pushimet.

Zaimina, i ndau dy foto në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila kishte pozuar pranë një muri duke i venë në pah linjat e bukura trupore derisa dukjes i kishte shtuar edhe një palë syze.

“Një e diele normale”, shtoi si përshkrim në fotografi.

Ndryshe, Zaimina Vasjari ka kohë që ka pauzuar nga muzika duke iu përkushtuar më shumë familjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë