Loading…

Zaimina Vasjari merr vëmendjen në dasmën e Bleros, ndër mysafiret më seksi

  • 22/09/2019 | 18:02

Zaimina Vasjari merr vëmendjen në dasmën e Bleros, ndër mysafiret më seksi

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ishte një nga shumë të ftuarit në dasmën e mbrëmshme të Bleros me Afrona Dikën.

Ajo që ra në sy ishte dukja e ‘Miss Shqipërisë 2002’, Zaimina Vasjari e cila me një fustan të bukur vinte në pah format e saj trupore, me gjoksin në plan të parë.

Me format e saj trupore, Zaimina mori gjithë vëmendjen e të pranishmëve dhe të publikut.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi, duke treguar se si është dukur mbrëmë.

Ajo i ka uruar çiftin e ri Blero & Afrona duke u uruar dashuri dhe lumturi në jetën e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë