Loading…

Zaimina Vasjari provokuese në setin e ri fotografik, vë në pah këmbët e gjata

  • 23/02/2021 | 10:03

Zaimina Vasjari provokuese në setin e ri fotografik, vë në pah këmbët e gjata

Zaimina ka publikuar imazhe të reja që morën vëmendje në rrjete sociale.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të përfolur për publikun e gjerë shqiptar.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe publikon imazhe apo video të ndryshme gjatë ditës.

Zaimina së fundmi ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj ku vuri në pah format trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

Pas publikimit të imazheve ajo ka pranuar komente pozitive nga fansat dhe kolegët e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë