Loading…
Zajmina përvëluese gati për plazh | FOTO
  • 25/06/2018 | 21:18

Zajmina përvëluese gati për plazh | FOTO

Vetëm pak muaj më parë këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.


Por përmes fotos së fundit të publikuar në rrjete sociale, Vasjari ka treguar se ka arritur t’i fitojë plotësisht linjat e saj trupore.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me rroba banjo trup duke treguar kështu linjat e tonifikuara.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë