Loading…

Zajmina uron burrin për ditëlindje nga vila luksoze: Trupi i saj merr vëmendjen

  • 20/06/2019 | 16:04

Zajmina uron burrin për ditëlindje nga vila luksoze: Trupi i saj merr vëmendjen

Zaimina Vasjari prej kur ka dalë në skenë është një ndër personazhet më të dashur të showbiz-it shqiptar, por edhe ndër më seksi, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka disa vite që nuk është prezente në muzikë, por nga ana tjetër ajo po e udhëheqë me sukses biznesin e saj që mban emrin e saj.

Zajmina është e martuar me Klodian Asllanin, me të cilin ka një vajzë dhe jetojnë së bashku në një vilë super luksoze në Shqipëri. Por në shtëpinë e tyre sot paska festë, dhe urimi i Zajminës për burrin e saj morri vëmendjen mediatike.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday my love ❤! 🥂💏

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Zaimina.

Por me sa duket, Zaimina nuk është mjaftuar vetëm me një urim dhe ka bërë një tjetër postim në Instastory ku jo vetëm e uron për ditëlindje por edhe i shpreh dashurinë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë