Loading…

‘Zbulohen’ banoret e para të Big Brother VIP Kosova

  • 04/12/2022 | 09:22

‘Zbulohen’ banoret e para të Big Brother VIP Kosova

Tashmë është bërë zyrtarisht e ditur se spektakli Big Brother VIP Kosova do të fillojë këtë të hënë, 5 dhjetor.


Produksioni ka arritur që të mbajë të fsheshur shumë prej banorëve të shtëpisë, ndonëse përmes rrjeteve sociale kanë dhënë vazhdimisht indikacione për emrat e mundshëm që mund të futen.

Sidoqoftë, Telegrafi ka arritur të zbulojë se dy nga emrat që do të futen në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova janë modelja Juliana Nura dhe këngëtarja Ana Kabashi.

Përndryshe, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova do të futet edhe aktorja dhe këngëtarja me prejardhje nga Suhareka, Shota Baraliu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë