Loading…

Zbulohen disa sekrete të ‘Love Island Albania’: Çiftet në krevat së bashku që natën e parë

  • 09/06/2023 | 13:05

Zbulohen disa sekrete të ‘Love Island Albania’: Çiftet në krevat së bashku që natën e parë

Këtë sezon veror në ekranin shqiptar do të transmetohet për herë të parë reality show “Love Island”, konkretisht në Tv Klan. Programi moderohet nga moderatorja dhe autorja Luana Vjollca.


Së fundmi, në faqen zyrtare janë publikuar rregullat kryesore të cilat janë:

Çiftet flenë në të njëjtin krevat që në natën e parë.

Konsumimi i alkoolit është i limituar.

“Ishullorët” nuk lejohet ta dinë se sa është ora.

Janë 24 orë nën monitorimin e kamerave.

Vila ku konkurrentët do të izolohen ndodhet në Palasë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë