Loading…

Zbulohen emrat e disa kandidatëve për kryetar të komunave të Kosovës

  • 18/10/2020 | 21:11

Zbulohen emrat e disa kandidatëve për kryetar të komunave të Kosovës

Ndonëse nuk janë aq afër zgjedhjet lokale në Kosovë, disa subjekte politike veç janë përcaktuar se me kë do t’i hyjnë garës për kryetarë komune.


Madje disa edhe emrin e kandidatit veç se e kanë publikuar.

Detajet i gjeni në kronikë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë