Loading…

Zbulohen vendet e kafeneve ku kryhet prostitucioni në Kosovë

  • 16/11/2021 | 23:21

Zbulohen vendet e kafeneve ku kryhet prostitucioni në Kosovë

Disa kafene të mbrëmjes në Ferizaj po shërbejnë si vend i prostitucionit ku klientët e bashkë me kamerieret që punojnë aty caktojnë çmimin e ofrimit të favoreve seksuale.


Ekipi i Kiks Kosova ka hulumtuar dhe ka hasur në vendet ku zhvillohen këto aktivitete të jashtëligjshme.

Ferizaj është qyteti i dytë në Kosovë sa i përket numrit të bizneseve por jo të gjitha punojnë sipas aktivitetit që e kanë të lejuar të zhvillojnë.

Hulumtuesit e emisionit së pari kanë pyetur qytetarët se ku gjinden këto kafene, ku shumë prej tyre tregojnë dhe e din se ku gjenden.

Në fund ekipi i Kiks Kosova në cilësinë e klientit prej afër ka biseduar me kamerieret ku haptazi e pranojnë se në këmbim të një shume parash e ofrojnë këtë shërbim.

Detajet nga videostorja më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë