Loading…
Zbulohet agjenti me shtetësi serbe, i ndalohet hyrja në Kosovë
  • 14/09/2018 | 22:01

Zbulohet agjenti me shtetësi serbe, i ndalohet hyrja në Kosovë

Një francezi që vepronte në veriun e Kosovës i është ndaluar hyrja në Kosovë.


Bëhet fjalë Arno Gujon, një francez me nënshtetësi serbe, i cili më parë është filmuar duke shpërndarë filma, transmeton gazetametro.net

Falë informacioneve nga AKI, javën e kaluar ai është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Gujon pritet të shpallet person i padëshiruar.

AKI  ka thënë se është i rrezikshëm për Kosovën pasi punon për strukturat ruso-serbe. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë