Loading…

Zbulohet arsyeja pse Luana Vjollca gjendet në Itali

  • 28/10/2021 | 15:59

Zbulohet arsyeja pse Luana Vjollca gjendet në Itali

Luana Vjollca na mungon të gjithve në ekran dhe na ka premtuar se shumë shpejt do zbulojë se kur do rikthehet. Deri tani ka bërë me dije se do vijë me një projekt personal që e ka cilësuar si “projekt zemre” e mban titullin “Thuaje”. Por, pasi konfirmoi largimin nga Top Channel, ajo ende nuk ka zbuluar se në cilin ekran do e shohim.


Mirëpo, që Luana po punon me disa projekte njëkohësisht dhe që është gjithnjë pranë ndjekësve të saj, kjo është pak por e sigurtë. Në rrjetet sociale e kemi parë shpesh në studion muzikore në Prishtinë e me siguri shumë shpesh do na surprizojë me një këngë. Por, këtë herë po flasim për një tjetër projekt.

Për rikujtesë, disa muaj më parë, Luana tregoi se është bërë imazh i brandit të mirënjohur botëror “Collini Milano 1937” që quhet ndryshe shtëpia “fashion” e luksit në Itali. “Collini Milano” është një nga markat e preferua të shumë yjeve botërorë si Rita Ora, Ava Max, Anitta, Karim Benzema, Natalia etj. Ditët e fundit ajo ndodhet në Itali dhe shkak është bërë pikërisht koleksioni i ri i “Collini Milano 1937”. Luana ka publikuar mbrëmjen e sotme një video në Instagram nga prapaskenat e setit fotografik ku shkëlqen si gjithnjë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë