Loading…

Zbulohet artisti i dytë që do të performojë në festivalin Sunny Hill në Tiranë

  • 12/08/2022 | 09:11

Zbulohet artisti i dytë që do të performojë në festivalin Sunny Hill në Tiranë

Kanë filluar përgatitjet për mbajtjen e festivalit ‘Sunny Hill’ në Tiranë.


Në faqen zyrtare të këtij festivali në Instagram janë duke u bërë publike emrat e artistëve që do performojnë në mbrëmjet e këtij festivali.


Sot, organizatorët konfirmuan se artisti i radhës që performon në festival është Dren Abazi, i cili pritet të këndojë përgjatë njërës nga tri netëve të festivalit.

Festivali “Sunny Hill” do të mbahet në kryeqytetin shqiptar, Tiranë, gjatë datave 26, 17, dhe 28 gusht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: inf[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë