Loading…

Zbulohet çmimi marramendës i këpucëve që mbathi mbrëmë Arbana Osmani në spektaklin e BBV

  • 25/12/2021 | 20:07

Zbulohet çmimi marramendës i këpucëve që mbathi mbrëmë Arbana Osmani në spektaklin e BBV

Këpucët me platformë janë zyrtarisht trend… sërish! Ia pamë Dua Lipës në pasarelën e ‘Versace’, e pastaj edhe Lady Gaga, Ariana Grande, Olivio Rodriguez, i veshën në mënyrat e tyre.


Së fundmi, ia pamë edhe Lori Hoxhës, teksa ajo vizitonte Parisin.

Ndërkohë dje, një palë të tilla ia pamë Arbana Osmanit, në spektaklin special të “Big Brother VIP”, ku u festuan për herë të parë Krishtlindjet

Arbana kishte zgjedhur t’i vishte me një fustan bardh e zi.

Mirëpo ndjekësve nuk iu ka shpëtuar çmimi i tyre. Faqja “Albanian Street Style” ka treguar se kushtojnë plot 1100$, dhe janë Valentino Garavani

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë