Loading…

Zbulohet data e publikimit të filmit të shumëpritur ‘The Flash’

  • 24/05/2023 | 13:08

Zbulohet data e publikimit të filmit të shumëpritur ‘The Flash’

Gjithçka që dimë deri më tani për filmin e ardhshëm të DCEU me Ezra Miller, është se pritet shumë dhe se bazohet tek një supernjeri me shpejtësi mbinatyrore, transmeton Gazeta Metro.


‘The Falsh’ i prodhuar nga DCEU është një nga filmat më të pritur për të gjithë adhuruesit e filmave me superhero. Ata sjellin një produkt që pritet me padurim nga publiku.

Filmi bazohet në aftësitë e një super njeri që mund të udhëtojë me super shpejtësi. Personazhi kryesor i filmit është Barry Allen, i cili do të përdorë këtë superfuqi për t’u kthyer në kohë për të shpëtuar familjen e tij, por si rezultat ai do të krijojë një botë pa super heronj dhe duhet të luftojë me jetën e tij për të shpëtuar të ardhmen.

Përveç 30-vjeçarit të talentuar Ezra Miller, në këtë film nuk mungojnë edhe emrat e njohur të aktoreve që kanë role të rëndësishme në film si: Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons. , Antje Traue dhe Michael Keaton.

Filmi pritet të lansohet me datën 16 qershor te vitit 2023. Nëse ju pëlqejnë histori të tilla, filmi ‘The flash’ është ideal për ju./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë