Loading…

Zbulohet e vërteta e arrestimit të Getinjos

  • 16/09/2023 | 11:07

Zbulohet e vërteta e arrestimit të Getinjos

Mozzik i pëlqen të bëjë lëmsh rrjetin dhe kështu ka bërë edhe sot.


Një postim i tij ngriti aludime se vëllai i tij, Getinjo, është arrestuar. Reperi ndau në Instagram një foto të Getinjos duke shkruat:

“Liri për Getin. Shihemi së shpejti vëllai im, dashtë Zoti.

Getinjo nuk gjendet në asnjë nga rrjete sociale dhe llogaria e tij në Instagram është deaktivizuar.

Mirëpo, i pyetur nga “IndeksOnline” ai e ka mohuar lajmin duke thënë se është i pavërtetë dhe se Getinjo nuk është arrestuar.

Nuk e dimë se çfarë i ka ndodhur atij por me siguri dimë se është i lirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë