Loading…

Zbulohet gjinia e fëmijës së Arbana Osmanit

  • 05/07/2022 | 21:51

Zbulohet gjinia e fëmijës së Arbana Osmanit

Moderatorja Arbana Osmani është tashmë në ditët e fundit të shtatzënisë.


Arbana ani pse e ka mësuar disa muaj më parë gjininë e fëmijës, ajo nuk e ka bërë publike.

Në mediat rozë kanë qarkulluar dyshimet se moderatorja është në pritje të një vajze. Së fundmi ajo në Instastoryn e saj ka publikuar një video në të cilën shihet së bashku me djalin e saj Jonin.

Në një moment Joni thotë: “Ja në Firenze me motrën”, ndërsa përkëdhel barkun e moderatores.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë