Loading…

Zbulohet i dashuri i Beniadës, bëhet virale fotografia e tyre

  • 07/12/2021 | 18:26

Zbulohet i dashuri i Beniadës, bëhet virale fotografia e tyre

Mbesa e Nishanit, modelja Benianda Nishani është emir më i komentuar brenda shtëpisë, për shkak të humorit të saj dhe padyshim për shkak të linjave të saja super seksi, transmeton Gazeta Metro.


Me të hyrë në shtëpi, ajo krijoi lidhje të ngushte me Arditi dhe më pas me Einxhel, ku gjatë bisedave e sipër ajo zbuloi se dikur ishte në një lidhje 7 vjeçare, por që për momentin është beqare.

Por kjo del të jetë krejt ndryshe, pasi që në rrjete sociale po qarkullonë një fotografi në të cilën Beniada shfaqet krahë një mashkulli tjeri.

Personi në fjalë del të ketë të njëjtin profesione se edhe Beniada. Ai është modeli Gianluigi Tumoletti.

Ndryshe, Beniada mori ofertë për të qenë moderatorë e “Proçesit Sportive”, emision ky i Top Channel./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë