Loading…

Zbulohet i dashuri i Morena Tarakut

  • 09/11/2021 | 08:21

Zbulohet i dashuri i Morena Tarakut

Mediat në Turqi tërë vëmendjen e kanë te këngëtarja e modelja, Morena Taraku.


Sipas raportimeve të tyre, ajo është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur turk Berdan Mardini.

Pretendohet se lidhja me Morenën vije pas përfundimit të martesës 10-vjeçare të Mardinit

Madje, mediat atje thonë se Mardini i ka thënë rrethit të tij të ngushtë se ndjenjën e dashurisë e ka përjetuar vërtetë te Morena.

“Ndjenjen e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena. Jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”.

Ditë më parë Berdan Mardini festoi ditëlindjen e 43-të, teksa u zbulua se organizimin surprizë e ka organizuar Morena Taraku.

Thuhet se Mardini dhe Morena janë fqinjë me njëri-tjetrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë