Loading…
Zbulohet kur do të publikohet dueti i motrave Istrefi
  • 14/03/2019 | 21:34

Zbulohet kur do të publikohet dueti i motrave Istrefi

Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e tyre të parë bashkë.


Ishte fillimisht, Era e cila bëri një postim dje në Instagram, ku tregoi se vazhdojnë me xhirimet e klipit.

Për lajmi.net, menaxheri i Norës, Drilon Furra ka treguar se ky projekt i tyre do të lançohet në fund të këtij muaji.

“Kënga do të publikohet në fund të mujit”, ka thënë Drilon Furra.

Theksojmë se, kjo është hera e parë që motrat Istrefi bashkojnë forcat në një projekt, e që besohet se do t’i pëlqejë publikut./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë