Loading…
Zbulohet pamja dhe emri i iPhone që do të dalë vitin e ardhshëm
  • 18/10/2018 | 11:01

Zbulohet pamja dhe emri i iPhone që do të dalë vitin e ardhshëm

Iphone Xr i ri nuk ka dalë në shitje akoma dhe që tani kanë filluar spekulimet se si do të duke tai që do të lansohet në vitin 2019.


Sipas Trustedreviews, telefoni i ri i kompanisë Apple do të quhet iPhone 12.

Po ashtu thuhet se iPhone 12 do të ketë një pamje shumë të ngjashme me ata që dolën në treg këtë vit, iPhone XS dhe iPhone Xr

Ndryshe, kompania në shtator të këtij viti lansoi tre telefona të rinjë, iPhone Xr, iPhone Xs dhe iPhone Xs Max./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë