Loading…

Zbulohet plani i Inter për yllin e Man Utd

  • 18/02/2020 | 08:10

Zbulohet plani i Inter për yllin e Man Utd

Mediet italiane kanë zbuluar planin e skuadrës së Inter, për yllin e Manchester United, Tahith Chong.


Chong vazhdon të jetë emri në listën e dëshirave të Inter. Skuadra ‘Zikaltër’ synon transferimin e lojtarit gjatë merkatos së verës.

Thuhet se Inter janë afër marrëveshjes me Manchester United, për kartonin e lojtarit.

Mediet italiane shkruajnë se Inter do ta dërgojë lojtarin në huazim te skuadra e Sassuolo ose Parma, gjatë sezonit tjetër, transmeton lajmi.

Kontrata e Chong me United skadon në fund të këtij sezoni, dhe talenti premtues nuk do të vazhdojë aventurën në ‘Old Trafford’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë