Loading…

Zbuloi shumë: Këto janë fotot super të ‘nxehta’ që Jehona Dreshaj u bë pishman që i postoi

  • 10/11/2021 | 20:02

Zbuloi shumë: Këto janë fotot super të ‘nxehta’ që Jehona Dreshaj u bë pishman që i postoi

Jehona Dreshaj është një emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Ajo njihet si motra e këngëtares, Afërdita Dreshaj dhe lidhja e tyre komentohet shpesh në rrjet.

Së fundi, Jehona ka postuar disa imazhe të ‘nxehta’ ku shihet vetëm në të brendshme dhe ka marrë gjithë vëmendjen me linjat trupore.

Jehona u bë pishman për këto imazhe dhe i largoi nga rrjetet sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë