Loading…

Zbulojeni se çka është më e rëndësishme për ju: Çfarë keni parë së pari në foto?

  • 24/05/2019 | 11:51

Zbulojeni se çka është më e rëndësishme për ju: Çfarë keni parë së pari në foto?

Hulumtimet kanë treguar se njerëzit e interpretojnë ndryshe atë që shohin, varësisht nga karakteri i tyre, transmeton Gazeta Metro.


Në të vërtetë, sytë i shohin të gjitha, por truri zgjedh atë që ka më së shumti rëndësi për ju. Në këtë test së pari do të shihni atë që e keni më me rendësi, e ja çfarë thotë kjo për ju:

Trungu

Mund të jenë i heshtur, apo jo pse jeni i turpshëm. Vetëm keni dëshirë të jeni ai që jeni dhe nuk ju duhet leja e askujt.

Gorilla

Ju jeni megaloman e perfeksionit. Vetëm kijeni në mendje se ndonjëherë mund të jeni tepër kritik dhe kjo mund t’i lëndojë njerëzit.

Luanesha

Keni personalitet shumë të fuqishëm dhe nuk lejoni askënd t’ju dalë në rrugë. Jeni shumë i ndjeshëm dhe keni personalitet të burë e zemër të dashur. Mos ua lejoni të tjerëve që t’ju konsiderojnë si punë e kryer./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë