Loading…
Zbulojeni si është shefi juaj në bazë të shenjës së horoskopit
  • 14/09/2018 | 23:39

Zbulojeni si është shefi juaj në bazë të shenjës së horoskopit

Shumë njerëz nuk besojnë por horoskopi vërtet që rrotullon jetën tonë. Mënyra e vendosjes së planetëve ju bën që të jeni në humor ose nevrik, dhe krejt pa kuptuar edhe ata që nuk besojnë vënë re që parashikimet dalin të vërteta.


Kështu që edhe para se të filloni punë ju japim një këshillë. Mundohuni të merrni vesh se çfarë shenje horoskopi është shefi juaj që të përgatiteni. Duhet të dini që shefat e mirë i përkasin vetëm 3 shenjave të caktuara: Dashit, Virgjëreshës, Binjakëve.

Dashi

Dashi ka lindur për të udhëhequr. Ajo është një nga shenjat e zodiakut, ku kryesojnë si ndër shefat më të mirë. Ata janë gjithashtu krijues dhe inovativë. Nuk mund të jenë udhëheqësit më të ngrohtë, por janë më shumë produktivë.

Virgjëresha

Shefat virgjëreshë udhëheqin me qëllim dhe interesat e tyre janë vetëm në zhvillimin e produktit apo kompanisë së tyre, shkruan lexo.al. Janë kritikë në punë, por e vlerësojnë shumë punëtorin e rregullt dhe të përkushtuar.

Binjakët

Shefat binjakë janë të mahnitshëm në punë. Binjakët dëshirojnë të marrin pjesë në çdo aspekt të biznesit apo kompanisë së tyre. Komunikimi i mirë i tyre bën që punonjësit të ndihen jo në presion në punë.

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë