Loading…

Zbuloni nëse keni krijuar varësi ndaj Facebook’ut

  • 05/02/2017 | 21:49

Zbuloni nëse keni krijuar varësi ndaj Facebook’ut

Si e dini nëse vuani nga varësia e rrjetit social Facebook, dhe cilat janë simptomat dhe shenjat e varësisë në Facebook?


Plotësoni këtë test të zbuloni se a po kaloni shumë kohë në Facebook dhe a duhet të ndërmerrni masa që të kaloni kohën jashtë vëmendjes së rrjeteve sociale.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë