Loading…

Zëdhënësi i AAK-së: Kurti bëri pazare me ‘srpska lista’

  • 04/04/2021 | 18:35

Zëdhënësi i AAK-së: Kurti bëri pazare me ‘srpska lista’

Zëdhënësi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Lulëzim Blaka ka reaguar ndaj marrëveshjes së Albin Kurtit me Adem Hoxhën.


Blaka tha se po bëhen pazare edhe me ata që nuk duhet bërë.

Ai u shpreh se pavarësisht emrave që ata mund t’i kenë Fadil, Adem apo si do që të jetë ata janë pjesë e grupit parlamentar “srpska lista”.

Postimi i plotë:

E paskan bo pazarin me “Srpskan”. Jashta qatyne zv.ministrave kushedi çka paskan shtu në kandar. Për pak kohë ju del arpalloki! E tana thojshin qe neokomunistat nuk bojn pazare. Bojn bojn! Besa edhe me ata që s’duhet me bo. Ndoshta i kanë emrat Fadil e Adem, po janë pjesë e grupit parlamentar “srpska lista”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë